Centralne odkurzacze firmy Beam to przyszłościowe produkty.

Odkurzacze centralne cyclovac to innowacyjne produkty, a sprawą których sprzątanie ogromnych powierzchni stało o wiele wygodniejsza.  Sprzęty firmy BEAM to na dzień dzisiejszy jedne z lepszych oraz najnowocześniejszych dostępnych na rynku. Mają one cykloniczny system filtracji, który umożliwia zatrzymać do 98% mikroskopijnych cząsteczek. W odkurzaczach tych zrezygnowano z zastosowania worków co umożliwia uniknąć kontaktu z zebranymi uprzednio nieczystościami.

Szufelki automatyczne to idealne wyjście tam gdzie szybko się brudzi, czyli w kuchni albo w holu przy półce z obuwiem. W momencie kiedy chcielibyśmy pozbyć się zebranych śmieci wystarczy kliknąć na przycisk a system zasysa śmieci które znajdują się przy wlocie odkurzacza.
Szufelki automatyczne znajdują niesłychanie dużo zwolenników, ponieważ umożliwiają utrzymać dom w porządku. Szufelki najczęściej montuje się pod meblami, niemniej jednak możemy również spotkać się z montażem w ścianie, co jest dużo skomplikowane, bo wymaga wykuwania otworu w ścianie.

Centralne odkurzacze marki cyclovac to odkurzacze wyróżniające się bardzo wielką wytrzymałością na wszelkie uszkodzenia a ponadto świetnymi parametrami. Odkurzacze tej marki posiadają wielką siłę ssącą, a zarazem charakteryzują się niezwykle cichą pracą. Nie tylko śpiesznie posprzątamy nim duże pomieszczenia, niemniej jednak także efektywnie pozbędziemy się nieczystości z dywanów i wykładzin. Należy zaznaczyć, iż marka cyclovac daje 10 lat gwarancji na własne produkty oraz gwarantuje serwis przez 5 lat od momentu zakupu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *